Best Of Socks, 1982 yılında kurulan SAYKO Teknik  güvencesinde “Çorapların En İyisi” sloganı ile çorap üretimine başladı. Kendine özgü tasarım ekibi ve üretim parkuru ile kadın, erkek ve çocuk çorapları pazarında üretici konumunda olan SAYKO  ÇORAP, yüzlerce tasarım ve kombinden oluşan ürün yelpazesi ve kadrosu ile Türkiye’nin önde gelen firmalarındandır.

Sürdürülebilir Kalite Politikası

%100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdüren SAYKO  ÇORAP, yurtiçi ve yurtdışında birçok önemli markaya da çorap üretmektedir.

Ortadoğu’dan Avrupa’ya, Batı Asya’dan Afrika’ya kadar ihracat yapan SAYKO ÇORAP, kuruluşundan bu yana her zevke hitap eden, moda trendlerini yakından takip eden, genç, dinamik ve yenilikçi tasarım ekibine sahiptir.

Çorabı sanata dönüştüren SAYKO ÇORAP, erkek, kadın ve çocuk çorap modelleri ile tüm ailenizin çorap ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz bestofsocks.com ile çorap almayı bir zevke dönüştürüyor. 

Müşterilerin ihtiyaçlarını ve beklentilerini iyi analiz edip yine müşterilerinin bakış açısından ürün ve hizmet kalitesine ilişkin ihtiyaçlarını, dileklerini ve beklentilerini karşılayan Sayko Çorap, ürün geliştirme ve kaliteli hizmeti odak noktası olarak kabul eder.

Neden Best of Socks ?

bestofsocks.com, ayrıcalıklı alışveriş deneyimini yaşatan özel bir sitedir. Kaliteden ödün vermeden, insan sağlığını tehdit edecek materyaller kullanmadan, ulaşılabilir fiyatlarla, en kaliteli ürünleri üretmek için çalışır.

Hizmet anlayışının merkezine en iyi müşteri deneyimini yaşatmayı koyan SAYKO ÇORAP müşteri hizmetleri ekibi ile birebir iletişim kurduğu sosyal medya kanalları aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır.

Sertifikalarımız

sert1
sert2
sert3
sedex copy

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.